Piosenki Władysława Szpilmana na Bielańskiej Scenie Kameralnej

Piosenki Władysława Szpilmana na Bielańskiej Scenie Kameralnej

Mazowiecki Teatr Muzyczny zaprosił w ostatnią sobotę Widzów w podróż do przedwojennej Warszawy.
Z Bielańskiej Sceny Kameralnej popłynęły piosenki Władysława Szpilmana, w brawurowym wykonaniu Lali Czaplickiej i Orkiestry Adria. Usłyszeliśmy min.: „W małym kinie”, „Nie ma szczęścia bez miłości”, czy „Tango Milonga”.

Występowi Artystów towarzyszył pokaz tanga, w wykonaniu znakomitych tancerzy – Justyny Jędrzejewskiej i Piotra Woźniaka.

Po koncercie wyśmienita atmosfera, która ogarnęła Widzów przeniosła się do foyer Bielańskiej Sceny Kameralnej, gdzie wśród zapachów i smaków znakomitej kawy, w nastrojowej scenerii odbyła się Milonga, połączona z konkursem. Najlepsze z par, które odważyły się stanąć w tangowe szranki otrzymały z rąk Dyrektor Iwony Wujastyk zaproszenia na kolejny koncert MTeatru.

Tak jak obiecaliśmy jeszcze w ubiegłym roku, będziemy kontynuować cykl Milong w przyszłości. Do wspólnego tańca zaprosimy Państwa już 25 marca.

 koncert - Lala Czaplicka 2 koncert - Lala Czaplicka 5 milonga 2 -LAUREACI milonga 1 media 2 koncert - tango1 koncert - orkiestra Adria -Sebastian Wypych koncert - orkiestra Adria 3

28 stycznia 2017
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter