Tre Voci

Trzej tenorzy, czyli Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj, którzy tworzą zespół Tre Voci, w ostatni weekend oczarowali totalnie bielańską Publiczność. 22 stycznia 2017 roku na deskach Bielańskiej Sceny Kameralnej odbył się koncert Tre Voci! Młodzi soliści zaprezentowali swoje niebywałe talenty, a ich głosy brzmiały razem naprawdę rewelacyjnie! Artyści przedstawili Publiczności bardzo zróżnicowany repertuar – poczynając od wspólnych występów, prezentujących przepiękne melodie filmowe Ennio Morricone, a kończąc na występach solowych z najbardziej znanymi piosenkami musicalowymi. W programie znalazły się m.in.: utwór z filmu Cinema Paradiso z muzyką Ennio Morricone, Hallelujah Leonarda Cohen’a, Ave Maria Michała Lorenca, słynny przebój New York, New York, My funny Valentine czy Time To Say Goodbye.

 

Młodzi artyści zwrócili uwagę Publiczności nie tylko poprzez wielkie umiejętności wokalne, ale także swoim luźnym, żartobliwym sposobem bycia. Każdy z występujących miał swoją chwilę na dialog z Publiką, co niewątpliwie zostało przez nią docenione.

 

Podwójny bis i długie owacje na stojąco wprawiły w zdziwienie samych artystów, czego zresztą nie kryli! Zdolni, młodzi, przystojni i skromni – to właśnie Tre Voci! Dziękujemy im również za ten niezwykły wieczór.

22 stycznia 2017
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter