Prêt-à-porter – Olga Bończyk w Mazowieckim Teatrze Muzycznym

Prêt-à-porter – Olga Bończyk w Mazowieckim Teatrze Muzycznym

Zjawiskowa, czarująca i niezwykle ciepła, a przy tym obdarzona przejmującym głosem i szczególną umiejętnością porozumienia z publicznością – taka jest Olga Bończyk. W ubiegłą niedzielę
(29 stycznia) wszystkie te cechu Artystki, które stanowią o Jej powodzeniu i niezmiennej popularności mieli szansę zobaczyć, poczuć i usłyszeć Widzowie, zgromadzeni na Bielańskiej Scenie Kameralnej.

W programie koncertu „Prêt-à-porter” znalazły się piosenki niezapomnianego duetu „Starszych Panów” – Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, choćby „Walc Embarras”, „Jesienna dziewczyna”, czy „Nie budźcie mnie” oraz m.in. „Tyle słońca w całym mieście” z repertuaru Anny Jantar. Nie mogło też zabraknąć autorskiej kompozycji Olgi Bończyk, wzruszającego utworu „Moja Mama”.

Olga Bonczyk stona 3 Olga Bonczyk stona 1 Olga Bonczyk stona 2

Publiczność dała się porwać nie tylko pięknemu głosowi Artystki, ale i Jej czarującej osobowości. Koncert przepełniony był wspaniałymi melodiami i ciekawymi, zabawnymi, czasem wzruszającymi opowieściami, płynącymi ze sceny.

Oprócz burzy braw, którymi Olgę Bończyk nagrodziła publiczność, Artystka otrzymała przepiękny bukiet kwiatów od Mazowieckiego Teatru Muzycznego, przygotowany specjalnie na ten niezwykły wieczór przez Stolicę Kwiatów.

http://stolicakwiatow.pl/

 

29 stycznia 2017
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter