„W PRACOWNI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” – przedstawienie dla dzieci na Bielańskiej Scenie Kameralnej

„W PRACOWNI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” – przedstawienie dla dzieci na Bielańskiej Scenie Kameralnej

2 grudnia, o godzinie 12, młodych miłośników teatru zapraszamy na Bielańską Scenę Kameralną, na której będą mogli poznać wiele tajemnic Świętego Mikołaja. Grudniowe przedstawienie pod tytułem „W pracowni Świętego Mikołaja” wprowadzi wszystkich widzów w magiczną atmosferę świąt.

Stare legendy i podania mówią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym i pracują w niej Elfy. W zaprzęgu Świętego Mikołaja jeździ renifer, z nosem czerwonym i błyszczącym, jak dojrzała wisienka na lukrowanym torcie. Są też inne stare opowieści, których autorzy zgodnie twierdzą, że Mikołaj mieszka w Laponii. Ale to my odkryliśmy sekret pracowni Świętego Mikołaja… Otóż okazało się, że najwspanialsze prezenty dla wszystkich dzieci produkuje się w starym, magicznym kredensie, który ożywa po dwunastu uderzeniach zegara …

„W pracowni Świętego Mikołaja”, to spektakl muzyczny z wartko toczącą się akcją, pełen dynamicznych piosenek, zabawnych perypetii i nietuzinkowych dialogów. Niezapomnianych wrażeń dostarczają też kolorowe, zachwycające kostiumy oraz piękna, stylowa scenografia w formie starego kredensu.

Przedstawienie jest kolejną odsłoną cyklu Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom. W ramach tego projektu najmłodszych (i trochę starszych) miłośników teatru zapraszamy na ciekawe, piękne i mądre przedstawienia teatralne, które gramy na Bielańskiej Scenie Kameralnej.

Czas trwania  ok. 60 min (bez przerwy)
Cena biletu – 20 zł

Przedstawienie dla dzieci w wieku od 4 lat.

Po spektaklu na wszystkie dzieci czekać będzie wyjątkowa niespodzianka – możliwość rozmowy i zrobienia wspólnego zdjęcia z Mikołajem! Z radością informujemy również, że Partnerem cyklu Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom została Manufaktura Cukierków, która przygotowała słodkie podarunki dla widzów przedstawienia.

Spektakl „W pracowni Świętego Mikołaja” jest produkcją Agencji Artystycznej Prym Art.

7 listopada 2018
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter