Singin’ Birds

Nowy Rok na Bielańskiej Scenie Kameralnej zaczął się oryginalnie i trochę w innym klimacie niż dotychczas – w klimacie lat 50. i 60. Wszystko za sprawą trzech wyjątkowo uzdolnionych, swingujących dziewczyn z zespołu Singin’ Birds, czyli Joanny Czarkowskiej, Dominiki Kasprzyckiej-Gałczyńskiej, Dominiki Dulny oraz muzyków.

 

Z wielkim czarem, urokiem i wdziękiem dziewczyny przywołały klimat lat 50. i 60. Śpiewały i wykonywały wspólnie krótkie układy choreograficzne, świetnie bawiąc się przy tym z bielańską Publicznością. Stylizacje, brzmienie i ogólny wydźwięk wpasowywał się idealnie w styl retro, jaki prezentują.

 

Wśród utworów, które zostały zaprezentowane Publiczności, znalazły się przeboje współczesnej muzyki popularnej w swingowych aranżacjach, takie jak Sing, sing; Billionaire; Wojna Domowa; Na językach oraz autorskie utwory, pochodzące z najnowszej płyty Singin’ Birds – „Niech tak zostanie”.

Patrząc po żywych reakcjach naszej Publiki, łatwo można stwierdzić, że styl retro jest nadal na czasie, a Singin’ Birds to bardzo obiecujący zespół, któremu oczywiście życzymy wszystkiego co najlepsze!

21 stycznia 2017
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter