Tańce świata – Jekaterina i Stanisław Drzewieccy – 27 listopada 2016

Tańce świata – Jekaterina i Stanisław Drzewieccy – 27 listopada 2016

Niedzielny wieczór upłynął pod znakiem najpiękniejszych melodii tańców świata. Podczas Koncertu Fortepianowego „Tańce świata” na Bielańskiej Scenie Kameralnej widzowie MTeatru mogli podziwiać Jekaterinę i Stanisława Drzewieckich, którzy w koncercie na cztery ręce zaprezentowali publiczności swój niebywały talent.

Artyści wykonali m.in. „Tańce węgierskie” Brahmsa, „Tańce słowiańskie” Dworzaka, tańce z baletu „Dziadek do orzechów” Czajkowskiego, czy „Tańce norweskie” Griega.

Ten wyjątkowy duet fortepianowy już od 2010 roku z powodzeniem występuje razem, grając koncerty na cztery ręce lub dwa fortepiany.

To był wyjątkowy wieczór, gdzie królowała miłość – nie tylko do muzyki, ale też między artystami, którzy prywatnie są małżeństwem i rodzicami malutkiej córeczki, również obecnej podczas koncertu. Ostatni utwór, który był drugim bisem, został poświęcony właśnie jej.

Publiczność została oczarowana profesjonalizmem i pasją, z jaką muzycy oddają się swemu zajęciu. Podwójny bis i długie oklaski publiczności niewątpliwie potwierdziły, że to wybitnie utalentowani pianiści.

27 listopada 2016
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter