Dzieje się w Mazowieckim Teatrze Muzycznym!

Dzieje się w Mazowieckim Teatrze Muzycznym!

W miniony weekend Mazowiecki Teatr Muzyczny przedstawił bogatą i różnorodną propozycję repertuarową. Podczas „Wiosennych Koncertów Operetkowych”, które odbyły się w sobotę na Scenie KOCJANA, a w niedzielę na Bielańskiej Scenie Kameralnej, wystąpili młodzi i utalentowani śpiewacy. W trakcie sobotniego koncertu można było wysłuchać klasycznych arii i duetów w interpretacjach Justyny Sławiec-Korzeń (sopran) oraz Mateusza Zajdla (tenor). W niedzielę natomiast wystąpii Magdalena Idzik (mezzosopran) oraz Hubert Stolarski (tenor). Oba koncerty operetkowe poprowadził Adam Czopek, a zagrał w nich zespół Strauss Ensemble pod kierownictwiem Artura Jaronia.

W sobotę miłośników talentu Edyty Kremień oraz Damiana Aleksandra zaprosiliśmy na przepiękny koncert w ich wykonaniu pt. „Musical Melodies”. Wydarzenie miało miejsce na scenie Domu Kultury Świt i zgromadziło liczne grono fanów dwójki wybitnych wokalistów.

W weekend odbyły się także kolejne przedstawienia z cyklu „Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom”. Ponadczasowa baśń o Kopciuszku, tym razem we współczesnej odsłonie, porwała młodą widownię na Scenie KOCJANA, a także na Bielańskiej Scenie Kameralnej.

24 kwietnia Mazowiecki Teatr Muzyczny będzie świętował swoje czternaste urodziny. Tym razem uczcimy je koncertem Waldemara Malickiego, wybitnego pianisty. Artyście będzie towarzyszyła sopranistka Anita Rywalska-Sosnowska, która świetnie czuje się zarówno w partiach operowych, jak i operetkowych. Urodzinowy koncert, jak wszystkie wydarzenia z udziałem Waldemara Malickiego, będzie połączeniem wirtuozerii muzycznej i słownej. Gwarantujemy humor, zaskoczenie i delikatną pikanterię, a wszystko okraszone błyskotliwą elegancją. Zapraszamy 24 kwietnia, o godzinie 19:00 na Bielańską Scenę Kameralną.

 

15 kwietnia 2019
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter