Bajkowy Balet

Dzieci opanowały Bielańską Scenę Kameralną

Pointy, paczka, tutu i Port de bras – co to takiego, wie każda baletnica. Dzieci, które 19 listopada przyszły obejrzeć „Bajkowy balet” na Bielańskiej Scenie Kameralnej dowiedziały się również, że tak nazywają się elementy stroju baletowego i podstawowe figury taneczne.

Ale „Bajkowy balet” to nie tylko i nie przede wszystkim nauka. Była to zdecydowanie znakomita zabawa. Dzieciaki, które dosłownie opanowały kameralną scenę na Bielanach z zapartym tchem słuchały opowieści Pani Baletki (w tej roli Ewa Budny) i oglądały popisy młodych adeptów szkoły baletowej, wcielających się w role rajskich ptaszków, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i łabędzi – tańczących do przepięknych melodii z baletów, w których te czarodziejskie postaci występują.

Po spektaklu mali widzowie zostali zaproszeni na scenę, by wraz z postaciami, które przed kilkoma chwilami podziwiali uczyć się tańca i doskonale się bawić.

MTeatr obiecuje, że nie był to ostatni raz! Do zobaczenia już 3 grudnia na „Roztańczonych opowieściach Królowej śniegu”!!!

23 listopada 2016
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter