Praca w Teatrze! Pracownik Techniczny w Dziale Administracji i Techniki

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie poszukuje kandydatów
na stanowisko:

Pracownik Techniczny w Dziale Administracji i Techniki

Miejsce pracy: Warszawa.

ZAKRES ZADAŃ

– obsługa techniczna prób, spektakli, wydarzeń repertuarowych oraz pozarepertuarowych (transport, montaż i demontaż scenografii) wystawianych przez Teatr na terenie kraju.
– kontrolowanie stanu scenografii (konserwacja, bieżące naprawy i usuwanie usterek),
– pomoc przy wykonywaniu scenografii do nowych spektakli,
– budowanie prostych elementów scenograficznych,
– prowadzenie magazynu Teatru,
– opieka nad sprzętem technicznym należącym do Teatru (zgłaszanie usterek, usuwanie prostych usterek),
– zaopatrzenie,
– prace porządkowe na terenie siedziby Teatru oraz Sali Widowiskowej
– terminowa realizacja zadań,

WYMAGANIA

– doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji kultury lub przy organizacji innych wydarzeń artystycznych
– wykształcenie min. średnie,
– bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
– odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– uprawnienia elektryczne,
– prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY

– umowę o pracę, 1/1 etatu
– odpowiedzialną pracę w instytucji kultury o ugruntowanej pozycji na rynku
– narzędzia niezbędne do realizacji zadań
– ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zgranym i ambitnym zespole,

ZGŁOSZENIA

CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres biuro@mteatr.pl z dopiskiem: „Rekrutacja Dział Administracji i Techniki”
do dnia 26 września 2017 roku. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacyjnego – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

24 lipca 2017
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter